Masz pytania?Skontaktuj się z nami

KONTAKT

1_adam-nawalka-300x200

Adam Nawałka

Selekcjoner Reprezentacji Polski 2013 -2018

„Paweł Frelik to przede wszystkim trener mentalny z doskonałym nastawieniem, bardzo dobrą energia a jego metody są praktyczne i skuteczne. Warto czerpać od niego inspirację.”

2 ZDJ MAREK PAPSZUN

Marek papszun

I Trener Rakowa Częstochowa 2016-2023

„Paweł Frelik jest najwyższej klasy specjalistą, w trudnej dziedzinie dotyczącej obszaru mentalnego. Jego wiedza, nastawienie i stosowane metody doprowadzają do wysokiej skuteczności działań.”

Plock,  14.07.2017
EKSTRAKLASA PILKA NOZNA MECZ Wisla Plock - Lechia Gdansk 
POLISH LEAGUE FOOTBALL GAME backstage behind the scene
NZ prezes wisla plock jacek kruszewski , portret portrait , glowka headshot , kw
FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 400mm.pl

Michał Świerczewski

Właściciel Rakowa Częstochowa

„Paweł Frelik, jest trenerem mentalnym, który potrafi sprostać potrzebom wymagającego sztabu szkoleniowego. Metodyka i sposób komunikacji jest dobrany do piłkarskich realiów, przez co łatwo nawiązuje kontakt z zawodnikami. Po siedmiu sezonach współpracy stwierdzam, że tak pracujący trener mentalny, jest bardzo istotnym elementem wspomagającym zespół w drodze do awansów na coraz to wyższe szczeble polskiej piłki.”

MASLO

Łukasz Masłowski

Dyrektor Sportowy Jagielloni Białystok

„Podczas pełnienia funkcji dyrektora sportowego w Olimpii Grudziądz oraz w Wiśle Płock w pełni przekonałem się jak jednym z istotnych działań w osiąganiu bardzo wymagających celów drużyny miała praca trenera mentalnego Pawła Frelika. Jego kompetencje i doświadczenie były pomocne w drodze do tego co osiągnęliśmy.”

Z GROSIKIEM

Kamil Grosicki

„Głowa też jest niezwykle istotna. Od tego, czy nic cię nie dręczy, zależy twoja forma. Gdy wróciłem z reprezentacji, po występach w trzech kolejnych meczach Hull byłem bardzo krytykowany. Poprosiłem o sesję Pawła Frelika. Porozmawialiśmy przez godzinę, w kolejnych dwóch spotkaniach strzeliłem dwa gole. Ma na mnie duży wpływ, wie, jak oczyścić moją głowę. Zwierzam mu się z wielu sekretów, gdy gorzej się czuję, mam z kim porozmawiać. On w takich sytuacjach daje mi energię, wiedzę, pokazuje, jak przetrwać gorszy okres.”

FRANEK

PRZEMYSŁAW FRANKOWSKI

„Wiem, że to człowiek z którym można zrealizować największe marzenia sportowe. Warto mu w pełni zaufać. Dzięki stosowaniu się do jego metod można wiele osiągnąć.”

SZYMAŃSKI

DAMIAN SZYMAŃSKI

„Świadoma praca nad mentalnością jest bardzo istotna a stosowanie się do metod Pawła przynosi efekty.”

DAWIDOWICZ

PAWEŁ DAWIDOWICZ

„Praca z Pawłem gwarantuje zdecydowanie szybsze wyjście z „zakrętu” niż miałoby się to robić samemu a w piłce nożnej czas ma ogromne znaczenie.”

z VLADANEM na murawie z medalami

VLADAN KOVACEVIC

„Umysł rozkazuje, a ciało służy, jak to mówią.
Przez kilka sesji znacznie poprawiliśmy moją koncentrację, jestem bardziej zrelaksowany i dzięki temu w pełni oddany pewnym zmianom.
Na samym początku trener obudził we mnie coś, co w tamtym momencie mi się nie podobało, ale ostatecznie okazało się to przydatne dla moich postępów i sukcesów.”

z Arsenicem na murawie z trofeum MP

ZORAN ARSENIC

„Przed przyjazdem do Rakowa nie miałem dużej wiedzy na temat sesji mentalnych, ale tutaj, kiedy zacząłem sesje z Pawłem, z dnia na dzień zacząłem czuć się lepiej, bardziej zmotywowany i zyskiwałem pewność siebie. Teraz zdałam sobie sprawę, jak ważna jest praca nad zdrowiem psychicznym.”

WIETES

MATEUSZ WIETESKA

„Trener Frelik, potrafi do mnie trafić i konkretnymi metodami w pełni rozwijać mój potencjał.”

z Niewulisem - najlepsza wersja tego zdjęcia

ANDRZEJ NIEWULIS

„Byłem bardzo zaskoczony w jak szybki sposób do mnie dotarł oraz to że  na moje znaki zapytania w głowie miał dwa-trzy rozwiązania, które trafiały w punkt. Ja sam trudną sytuację meczową trawiłem tydzień a 30 minut rozmowy z trenerem Frelikiem załatwiało sprawę.”

z PAPĄ na murawie z trofeum i medalami

GIANNIS PAPANIKOLAOU

„Miło jest pracować z kimś takim, jak Trener Mentalny Paweł Frelik. Piłka nożna zaczyna się od głowy, a Ty potrzebujesz najlepszego przewodnictwa i spokoju, aby pokazać swój maksymalny wysiłek na boisku. To coś, co możesz osiągnąć współpracując z trenerem mentalnym.”

KĄDZIOR

DAMIAN KĄDZIOR 

„Do trenera Frelika trafiłem z polecenia Mateusza Wieteski. Oczekiwałem od niego konkretów i takie otrzymałem już na pierwszej sesji. Zaczęło „żreć” i pojawiły się liczby w postaci ilości rozgrywanych minut, aktywności, prób, asyst i goli.”

PETI

TOMAS PETRASEK

„Polecam każdemu, kto chce się rozwijać mentalnie na najwyższym poziomie. Paweł jest świetnym profesjonalistą i specjalistą, który ma duże doświadczenie. Ja osobiście jestem wdzięczny za tą podróż, która od 2. ligi przeszliśmy.”

LINETTY

KAROL LINETTY

„Paweł Frelik jednym spotkaniem potrafi wiele ułatwić w sposobie myślenia przez całe 90 minut meczu. Byłem zaskoczony, że świadome myślenie może tak pomóc podczas grania w piłkę.”

RECA

ARKADIUSZ RECA

„Jestem młody ale czas leci więc cieszę się że już w takim wieku mogę zwiększać swoją jakość i rozwijać się poprzez rozmowy i ćwiczenia z Pawłem to naprawdę działa.”

CIONEK

THIAGO CIONEK

„Zwiększony wewnętrzny spokój, zwiększona jakość koncentracji, skuteczniejsze krycie – to tylko kilka z wielu korzyści naszej współpracy.”

KAMYK

MARCIN KAMIŃSKI

„Trening mentalny był dla mnie wielka tajemnicą. Zdecydowałem się spróbować ponieważ piłkarze współpracujący z Pawłem polecali mi go. Wewnętrznie czuję zdecydowany progres co w wielu momentach przekłada się konkretne korzyści podczas meczu.”

GIKI

RAFAŁ GIKIEWICZ

„Konkretne mechanizmy, mocne przykłady, anegdoty, metafory – te i inne rzeczy utwierdziły mnie podczas współpracy z Pawłem, że kilka strategii myślenia miałem dobrych a kilka elementów trzeba dodać aby zwiększyć swoją efektywność i realizować wysokie cele.”

Trener mentalny - Paweł Frelik