Masz pytania?Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Z KIM PRACUJĘ?

Współpracuję z seniorami oraz młodymi zawodnikami w wieku 14-18 lat. W przypadku zawodników poniżej 14stego roku życia istnieje możliwość współpracy TYLKO z rodzicami / rodzicem.  WYNIKA to z moich celów i metod, które opierają się głównie o przygotowanie młodzieży do piłki seniorskiej oraz efektywne długookresowe rywalizowanie w piłce seniorskiej.

INDYWIDUALNIE

Z KIM PRACUJĘ?

W roli członka sztabu szkoleniowego współpracuję z zespołami z Ekstraklasy oraz I i II ligi. Współpracuję również z Akademiami Piłkarskimi. 

GRUPOWO I INDYWIDUALNIE

RODZAJE DYSCYPLIN

PIŁKA NOŻNA = 90%

INNE SPORTY ZESPOŁOWE = 8%

SPORTY INDYWIDUALNE, m.in. TENIS = 2%

PROPORCJE

TYLKO PAKIETY

Rozpoczęcie współpracy wiąże się z wykupieniem pakietu 8, 10 lub 12 sesji, które są do wykorzystania przez okres od 6 do 12 miesięcy. Odstęp pomiędzy pierwszą a drugą sesją zazwyczaj wynosi 2, max 3 tygodnie ale już pomiędzy następnymi sesjami wynosi wedle potrzeb, sytuacji w klubie zawodnika i może wynosić 5-6-7 tygodni. Nie realizuję sesji z pakietu na siłę ponieważ wyznaję zasadę, że najpierw musi być konkretna potrzeba / konkretny temat i wtedy możemy działać. Może zdarzyć się sytuacja, gdzie ja będę miał konkretny temat do zawodnika szybciej niż on sam a może to wyniknąć z konsultacji telefonicznej z samym zawodnikiem lub rodzicem albo trenerem klubowym ponieważ na pewnym etapie współpracy, po uzyskaniu zgody od zawodnika, kontaktuje się z Trenerem klubowym jeśli jest na to otwarty / chętny / dostępny czasowo.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PROCES

EFEKTYWNOŚĆ

Pierwsze dwie sesje budują fundament (bardzo często rozwiązują główny problem, z którym zgłasza się zawodnik) a kolejne rozmowy wpływają na wzmocnienie / obudowanie świadomości i jakości mentalnej zawodnika.

Sesja trwa 45-70 minut – istotniejsze od czasu trwania sesji jest dla mnie jej efektywność. Jeśli po 45 minutach cel sesji jest osiągnięty to ją kończymy ale jeśli po 60 minutach nie jest osiągnięty to ją kontynuujemy. Jeśli zrealizowaliśmy cele w 20-30 minut to zaliczana jest połowa sesja a pozostały czas przechodzi na kolejne sesje.

Oprócz mojej dostępności podczas sesji zawodnik może odbyć ze mną konsultacje telefoniczne lub smsowe.

CZAS

METODY

Uważna ciekawość drugiego człowieka. Wiedza i techniki mocno osadzone w realiach piłkarskich. Holistyczne podejście do sytuacji czy momentu, w których piłkarz lub trener się znajdują. Prosty język, proste - zrozumiałe przykłady, istotne i kluczowe pytania a także konkretne mechanizmy wraz przykładami z kilkuset karier, w których uczestniczyłem. Zorientowanie na znalezieniu optymalnych rozwiązań i taktyk mentalnych. 

ZINDYWIDUALIZOWANE

KONKRETY BOISKOWE

Wejście w mecz.

Zarządzanie myślami na dystansie całego meczu.

Reakcja po stracie. 

Decyzyjność.

Maxymalna ekzpozycja predyspozycji i talentów. 

Konsekwencja w byciu pod grą cokolwiek by się nie działo. 

I ICH NAMIASTKA

OBSZARY

Nastawienie.

Determinacja.

Zarządzanie sobą w meczu. 

Zarządzanie karierą. 

Powtarzalność. 

Nauka wygrywania rywalizacji. 

Nauka doceniania i wykorzystywania dyskomfortu. 

Wypracowanie poczucia własnej wartości oraz tożsamości. 

Świadome i efektywne konsumowanie zwycięstw oraz porażek. 

Zmiana sposobu myślenia w obszarze popełnianych błędów. 

W UJĘCIU MENTALNYM