Michał Świerczewski

Właściciel Rakowa Częstochowa

„Paweł Frelik, jest trenerem mentalnym, który potrafi sprostać potrzebom wymagającego sztabu szkoleniowego. Metodyka i sposób komunikacji jest dobrany do piłkarskich realiów,

Jacek Kruszewski

Prezes Wisły Płock 2012-2020

zdecydowanie rekomenduję Pana Pawła Frelika jako trenera mentalnego sportowców.
Pan Paweł Frelik od lipca 2015 do czerwca 2018r współpracował z naszym Klubem.

Paweł Tomczyk

Dyrektor sportowy Rakowa Częstochowa 2019-2021

Trening mentalny prowadzony przez Pawła Frelika jest bardzo przydatny dla Zawodników w każdym wieku. Rekomenduję go każdemu profesjonaliście na równi z dodatkowymi zajęciami na siłowni, zindywidualizowanym treningiem motorycznym czy suplementacją diety.

Łukasz Masłowski

Dyrektor Sportowy Wisły Płock

„Podczas pełnienia funkcji dyrektora sportowego w Olimpii Grudziądz (sezon 2015/2016) oraz obecnie w Wiśle Płock (sezon 2016/2017 i 2017/2018) w pełni przekonałem się jak jednym z istotnych działań w osiąganiu bardzo wymagających celów drużyny miała praca trenera mentalnego Pawła Frelika. Jego kompetencje i doświadczenie były pomocne w drodze do tego co osiągnęliśmy.”

Jacek Paszulewicz

Współwłaściciel Akademii Jaguar Gdańsk

„Najwyższej klasy specjalista w zakresie treningu mentalnego. Otwiera umysły zarówno Zawodników jak i Trenerów. Inspiruje do pracy nad samym sobą i dzięki swoim metodom pracy zwiększa możliwości osiągnięcia sukcesu (nie tylko w sporcie). Polecam”

Artur Kapelko

Prezes Sandecji Nowy Sącz 2019-2020

Trenera Pawła Frelika spotkałem w Sandecji Nowy Sącz dzięki trenerowi Kafarskiemu. Przekonałem się osobiście, że jest absolutnym ekspertem w swojej dziedzinie. Powiem, że nawet swoistym „saperem” : rozbroił niejedną tykającą bombę.

Damian Wleklak

Dyrektor Sportowy Wybrzeża Gdańsk

Kiedy zarządzasz zespołem, zawsze spotykasz różne osobowości a pogodzić je i wyznaczyć jeden kierunek do osiągnięcia celu jest rzeczą bardzo trudną.Dobrze mieć kogoś kto ma doświadczenie na wielu płaszczyznach zarządzania ,budowania wiary i Cię wspiera przy tych działaniach.Paweł Dziękuję