Adam Nawałka

Rprezentacja Polski 2013 -2018

„Paweł Frelik to przede wszystkim trener mentalny z doskonałym nastawieniem, bardzo dobrą energia a jego metody są praktyczne i skuteczne. Warto czerpać od niego inspirację.”

Marek Papszun

I Trener Raków Częstochowa

„Paweł Frelik jest najwyższej klasy specjalistą, w trudnej dziedzinie dotyczącej obszaru mentalnego. Jego wiedza, nastawienie i stosowane metody doprowadzają do wysokiej skuteczności działań.”

Marcin Lijewski

Vice Mistrz Świata / I Trener Górnika Zabrze

Zanim poznałem Pawła wydawało mi się ze dużo wiem na temat pracy w zespole, prowadzenia zespołu, samoorganizacji i samodyscypliny…tak na prawdę to on otworzył mi oczy na wiele spraw. Dzięki czemu dzisiaj jestem lepszym trenerem i człowiekiem.

GONCALO FEIO

II Trener Raków Częstochowa

„Doświadczenia Pawła w najróżniejszych scenariuszach oraz szerokie grono pracujących z nim piłkarzy, dają mu ogromny wachlarz odpowiedzi i reakcji na zaistniałe sytuacje. Jako Trener, poznasz inną perspektywę oraz udoskonalisz w sobie najmniejsze szczegóły dotyczące komunikacji z zespołem, dzięki obecności Pawła w sztabie.

Bogdan Zając

II Trener Reprezentacji I

„Wyznaję zasadę, że udzielam rekomendacji dopiero jak sam przetestuję daną usługę. Metodyka Pawła Frelika wg mnie jest pożyteczna, praktyczna i skuteczna. Trening mentalny w takim wydaniu i o takiej jakości to bardzo dobra perspektywa na przyszłość dla trenerów i ich podopiecznych posiadających duże ambicje w sporcie.”

 

Tomasz Kafarski

I Trener Chojniczanka Chojnice

Od samego początku, pierwszego kontaktu ze mną i drużyna złapaliśmy wspólny język.
Znane hasła, fajny przekaz, odpowiedni dobór przykładów popierających ,,cel” sprawił ze trening mentalny stał się czymś więcej niż spotkanie z psychologiem. Życzyłbym sobie aby PIŁKARZE z większym przekonaniem korzystali z usług takiego specjalisty jakim jest Paweł Frelik.

Marcin Kaczmarek

Trener Wisły Płock 2012-2017

Trening mentalny jest ważną częścią współczesnego futbolu. Współpraca z Pawłem Frelikiem pozwoliła mi szerzej spojrzeć na potrzeby zespołu.Nasze rozmowy były zawsze bardzo inspirujące.Był ważną częścią mojego sztabu.Razem cieszyliśmy się z awansu do ekstraklasy.

Jarosław Tkocz

Trener bramkarzy Reprezentacji 2013-2018

Obszar mentalny to istotny element w przygotowaniu bramkarza. Paweł bardzo dobrze diagnozuje potrzeby, jak i świetnie współpracuje w sztabie. Nie jest tajemnicą, że nasza współpraca od lat układa się wzorcowo.

Rafał Górak

I Trener GKS Katowice

’Pawła poprosiłem tylko o konsultacje gdy byłem trenerem na trzecim poziomie rozgrywkowym rozmawialiśmy 10 min i mimo że mnie nie znał powiedział ,,jutro do ciebie przyjeżdżam”. Zrobił na mnie bardzo duże wrażenie jak przyjechał przygotowany a ujął tym że traktował nas jak zawodników trenerów z ekstraklasy albo reprezentacji Polski.
Dla mnie po prostu Fachowiec’.

Radosław Mroczkowski

I Trener Resovii Rzeszów

Paweł Frelik to trener mentalny,który w sposób niestandardowy i skuteczny potrafi przekazać swoją wiedzę. Znakomity obserwator i fachowiec w swojej dziedzinie.Zawsze polecam!