Adam Nawałka

Selekcjoner Reprezentacji Polski 2013 -2018

„Paweł Frelik to przede wszystkim trener mentalny z doskonałym nastawieniem, bardzo dobrą energia a jego metody są praktyczne i skuteczne. Warto czerpać od niego inspirację.”

Marek Papszun

I Trener Raków Częstochowa 2016-2023

„Paweł Frelik jest najwyższej klasy specjalistą, w trudnej dziedzinie dotyczącej obszaru mentalnego. Jego wiedza, nastawienie i stosowane metody doprowadzają do wysokiej skuteczności działań.”

Marcin Lijewski

Selekcjoner Reprezentacji Polski 2023 –

Zanim poznałem Pawła wydawało mi się ze dużo wiem na temat pracy w zespole, prowadzenia zespołu, samoorganizacji i samodyscypliny…tak na prawdę to on otworzył mi oczy na wiele spraw. Dzięki czemu dzisiaj jestem lepszym trenerem i człowiekiem.

Bogdan Zając

II Trener Reprezentacji I

„Wyznaję zasadę, że udzielam rekomendacji dopiero jak sam przetestuję daną usługę. Metodyka Pawła Frelika wg mnie jest pożyteczna, praktyczna i skuteczna. Trening mentalny w takim wydaniu i o takiej jakości to bardzo dobra perspektywa na przyszłość dla trenerów i ich podopiecznych posiadających duże ambicje w sporcie.”

 

Marcin Kaczmarek

Trener Wisły Płock 2012-2017

Trening mentalny jest ważną częścią współczesnego futbolu. Współpraca z Pawłem Frelikiem pozwoliła mi szerzej spojrzeć na potrzeby zespołu.Nasze rozmowy były zawsze bardzo inspirujące.Był ważną częścią mojego sztabu.Razem cieszyliśmy się z awansu do ekstraklasy.

Jarosław Tkocz

Trener bramkarzy Reprezentacji 2013-2018

Obszar mentalny to istotny element w przygotowaniu bramkarza. Paweł bardzo dobrze diagnozuje potrzeby, jak i świetnie współpracuje w sztabie. Nie jest tajemnicą, że nasza współpraca od lat układa się wzorcowo.