Damian Szymański

„Świadoma praca nad mentalnością jest bardzo istotna a stosowanie się do metod Pawła przynosi efekty.”

Paweł Dawidowicz

Praca z Pawłem gwarantuje zdecydowanie szybsze wyjście z „zakrętu” niż miałoby się to robić samemu a w piłce nożnej czas ma ogromne znaczenie.”

Karol Linetty

Paweł Frelik jednym spotkaniem potrafi wiele ułatwić w sposobie myślenia przez całe 90 minut meczu. Byłem zaskoczony, że świadome myślenie może tak pomóc podczas grania w piłkę.”

Kamil Grosicki

„Głowa też jest niezwykle istotna. Od tego, czy nic cię nie dręczy, zależy twoja forma. Gdy wróciłem z reprezentacji, po występach w trzech kolejnych meczach Hull byłem bardzo krytykowany.

Damian Kądzior

„Do trenera Frelika trafiłem z polecenia Mateusza Wieteski. Oczekiwałem od niego konkretów i takie otrzymałem już na pierwszej sesji. Zaczęło „żreć” i pojawiły się liczby w postaci ilości rozgrywanych minut, aktywności, prób, asyst i goli.”

Arkadiusz Reca

„Jestem młody ale czas leci więc cieszę się że już w takim wieku mogę zwiększać swoją jakość i rozwijać się poprzez rozmowy i ćwiczenia z Pawłem to naprawdę działa.”

Rafał Gikiewicz

„Konkretne mechanizmy, mocne przykłady, anegdoty, metafory – te i inne rzeczy utwierdziły mnie podczas współpracy z Pawłem, że kilka strategii myślenia miałem dobrych a kilka elementów trzeba dodać aby zwiększyć swoją efektywność i realizować wysokie cele.”

Przemysław Frankowski

„Wiem, że to człowiek z którym można zrealizować największe marzenia sportowe. Warto mu w pełni zaufać. Dzięki stosowaniu się do jego metod można wiele osiągnąć.”

Thiago Cionek

„Zwiększony wewnętrzny spokój, zwiększona jakość koncentracji, skuteczniejsze krycie – to tylko kilka z wielu korzyści naszej współpracy.”

Marcin Kamiński

„Trening mentalny był dla mnie wielka tajemnicą. Zdecydowałem się spróbować ponieważ piłkarze współpracujący z Pawłem polecali mi go. Wewnętrznie czuję zdecydowany progres co w wielu momentach przekłada się konkretne korzyści podczas meczu.”

Jarosław Jach

Paweł Frelik to trener mentalny, który do każdego podchodzi indywidualnie. Metody okazały się skuteczne i pozwoliły wznieść na nowy poziom moją koncentrację oraz opanowanie na boisku.

Konrad Michalak

„Poprzez stosowanie metod treningu mentalnego wychodząc na boisko można odstawić wszystkie problemy, które męczą i zdecydowanie zwiększyć swoją efektywność.”

Mateusz Wieteska

„Trener Frelik, potrafi do mnie trafić i konkretnymi metodami w pełni rozwijać mój potencjał.”

Tomasz Loska

„Po sesjach z trenerem Frelikiem nabrałem większej pewności siebie oraz zwiększyłem poczucie własnej wartości.

Mariusz Stępiński

„Metody Pawła Frelika mega mi odpowiadają i trafiają do mnie w 100% a najważniejsze, że podnoszą moją jakość  piłkarską,  dlatego że wykorzystuję w większym stopniu swój potencjał piłkarski.”

Dawid Kownacki

„Jestem młody ale czas leci więc cieszę się że już w takim wieku mogę zwiększać swoją jakość i rozwijać się poprzez rozmowy i ćwiczenia z Pawłem to naprawdę działa.”

Maciej Wilusz

„Profesjonalny, skuteczny trener mentalny, znający specyfikę piłki nożnej. Kilkadziesiąt spotkań za nami i postępuję się świadomiej, efektywniej.”

Mikołaj Kwietniewski

„Trener Frelik jest naprawdę dobry w rozbudzaniu wiary w samego siebie. Mega przekonujący i motywujący do pracy nad sobą.”

Dominik Furman

„Umiejętności piłkarskie to jedno a walka z trudnościami i codzienna rywalizacja to drugie. Można po omacku przejść przez to samemu a można z Pawłem.”

Jakub Łabojko

„Trzy lata temu nie znałem pojęcia treningu mentalnego. Dzięki indywidualnym sesjom z Trenerem Pawłem Frelikiem zrozumiałem jak kluczowa w piłce jest praca nad sferą mentalną oraz jakie ogromne drzemią we mnie rezerwy.”

Filip Starzyński

„Ze spotkania na spotkanie z Pawłem, moja świadomość rosła dzięki czemu zacząłem skuteczniej pracować nad swoimi nawykami.”

Patryk Lipski

„Od najmłodszych lat pracowałem nad obszarami czysto piłkarskimi ale dzisiaj wiem, że to absolutnie by nie wystarczyło.

Igor Łasicki

„Pracowałem nad swoim mentalem z Pawłem od Serie C, Serie B, Serie A i pracuję w Ekstraklasie. Ten facet zaraża wiarą, pozytywną energią i wiedzą. Wiele złych, nieskutecznych sposobów myślenia zamieniłem na efektywne, optymalne myślenie zarówno podczas treningów jak i meczów ligowych.”