Tomáš Petrášek

Reprezentant Czech

Polecam każdemu, kto chce się rozwijać mentalnie na najwyższym poziomie. Paweł jest świetnym profesjonalistą i specjalistą, który ma duże doświadczenie. Ja osobiście jestem wdzięczny za tą podróż, która od 2. ligi przeszliśmy.

David Tijanić

Reprezentant Słowenii

Na początku nie wierzyłem w trening mentalny ze specjalistą ponieważ byłem przekonany o swojej samowystarczalności. Byłem zaskoczony jak szybko Trener Frelik do mnie trafia i zrozumiałem dlaczego jest ceniony w swoim zawodzie.

Giannis Papanikolaou

Reprezentant Grecji

It’s nice to have someone professional like Mental Trainer Pawel Frelik to work with. Football starts from the head and you need the best guidance and calmness to show your maximal effort on the pitch. This is something that you can achieve working with the mental coach.

Vladislavs Gutkovskis

Reprezentant Łotwy

Myślę że, każdy piłkarz który ma konkretny cel i chce wiele osiągnąć napewno ma na drodze dużo różnych przeszkód i nie zawsze się wszystko udaje za pierwszym razem. Ja potrzebuję ludzi którzy będą mi pomagali oraz mnie rozwijali a trener mentalny Paweł Frelik jest tym, który pokazuje mi dobry kierunek w którym mam iść jeżeli chodzi o mentalność napastnika.

Jose Kante

Reprezentant Gwinei

„I feel power and more confidence every time when I training with Pawel. He knows very good what to say every week when we speak. Some people don’t like to receive help from another, but in my opinion, professional football players ( all professional sports people in general ) we have to work with our psychology often,

Giorgi Merebaszwili

Reprezentant Gruzji

Giorgi Merebashvili

„Jestem silny mentalnie ale kilka rozmów z Pawłem zwiększyło moją świadomość i jakość myślenia.”

Felicio Brown Forbes

Reprezentant Kostaryki