Vladan Kovacevic

Raków Częstochowa

Umysł rozkazuje, a ciało służy, jak to mówią.
Przez kilka sesji znacznie poprawiliśmy moją koncentrację, jestem bardziej zrelaksowany i dzięki temu w pełni oddany pewnym zmianom.
Na samym początku trener obudził we mnie coś, co w tamtym momencie mi się nie podobało, ale ostatecznie okazało się to przydatne dla moich postępów i sukcesów.

Kamil Grosicki

Pogoń Szczecin

„Głowa też jest niezwykle istotna. Od tego, czy nic cię nie dręczy, zależy twoja forma. Gdy wróciłem z reprezentacji, po występach w trzech kolejnych meczach Hull byłem bardzo krytykowany.

Tomáš Petrášek

Raków Częstochowa

Polecam każdemu, kto chce się rozwijać mentalnie na najwyższym poziomie. Paweł jest świetnym profesjonalistą i specjalistą, który ma duże doświadczenie. Ja osobiście jestem wdzięczny za tą podróż, która od 2. ligi przeszliśmy.

Patryk Kun

Raków Częstochowa

Przed współpracą z Pawłem Frelikiem wydawało mi się że nie potrzebuję trenera mentalnego, ale od kiedy zaczęliśmy pracować to zobaczyłem jak duże miałem rezerwy i ile rzeczy można poprawić w moim mentalu, na każdej sesji świetnie przygotowany i zawsze znajdzie temat lub obszar, w którym mogę być lepszy i najważniejsze że efekty tej pracy widać na boisku.

Damian Kądzior

Piast Gliwice

„Do trenera Frelika trafiłem z polecenia Mateusza Wieteski. Oczekiwałem od niego konkretów i takie otrzymałem już na pierwszej sesji. Zaczęło „żreć” i pojawiły się liczby w postaci ilości rozgrywanych minut, aktywności, prób, asyst i goli.”

Igor Sapała

Raków Częstochowa

Jak każdy dobrze wie, głowa a konkretniej mental w piłce jest niezwykle istotny. Uważam, że Trener Paweł Frelik w mojej dotychczasowej karierze jest niezwykle ważną postacią. Zarówno od strony fachowej bo niewątpliwe wiedza, którą posiada jest na bardzo wysokim poziomie

Andrzej Niewulis

Raków Częstochowa

Byłem bardzo zaskoczony w jak szybki sposób do mnie dotarł oraz to że  na moje znaki zapytania w głowie miał dwa-trzy rozwiązania, które trafiały w punkt. Ja sam trudną sytuację meczową trawiłem tydzień a 30 minut rozmowy z trenerem Frelikiem załatwiało sprawę.

 

Marcin Cebula

Raków Częstochowa

Wiedziałem po pierwszych trzech sesjach, że tym razem chcę zaufać i otworzyć głowę. Przekonałem  się, że warto z Trenerem Frelikiem współpracować. Zobaczyłem, że obszary nad którymi pracujemy pomagają mi na boisku. Dzięki naszym rozmowom zwiększam regularnie swoją świadomość.

Vladislavs Gutkovskis

Raków Częstochowa

Myślę że, każdy piłkarz który ma konkretny cel i chce wiele osiągnąć napewno ma na drodze dużo różnych przeszkód i nie zawsze się wszystko udaje za pierwszym razem. Ja potrzebuję ludzi którzy będą mi pomagali oraz mnie rozwijali a trener mentalny Paweł Frelik jest tym, który pokazuje mi dobry kierunek w którym mam iść jeżeli chodzi o mentalność napastnika.

Mateusz Wieteska

Legia Warszawa

„Trener Frelik, potrafi do mnie trafić i konkretnymi metodami w pełni rozwijać mój potencjał.”

Ben Lederman

Raków Częstochowa

The modern game of football consists of many important aspects. And one of the most important ones is the mental aspect. I’ve been working with Pawel since my arrival in Rakow and really he has helped me a lot.

Tomasz Loska

Bruk-Bet Termalica

„Po sesjach z trenerem Frelikiem nabrałem większej pewności siebie oraz zwiększyłem poczucie własnej wartości.

Sebastian Musiolik

Raków Częstochowa

Trenera Pawła Frelika miałem przyjemność poznać już w 2014 roku i od początku dał się poznać ze strony wielkiego fachowca w dziedzinie treningu mentalnego, która jest bardzo wymagająca i szalenie ważna. W każdym aspekcie życia, głowa jest najważniejsza i rozwój w tym elemencie jest podstawą, ja odbyłem bardzo dużo sesji i śmiało mogę powiedzieć, że dzięki Trenerowi bardzo rozwinąłem się mentalnie.

Filip Starzyński

Zagłębie Lubin

„Ze spotkania na spotkanie z Pawłem, moja świadomość rosła dzięki czemu zacząłem skuteczniej pracować nad swoimi nawykami.”

Zoran Arsenić

Raków Częstochowa

I didn’t have a lot of knowledge about mental sessions before coming to Rakow, but here when i started my sessions with Pawel, day by day I started feeling better, more motivated and I gained confidence. Now I realized how much it is important to work on mental health.

Dominik Furman

Wisła Płock

Dominik Furman

„Umiejętności piłkarskie to jedno a walka z trudnościami i codzienna rywalizacja to drugie. Można po omacku przejść przez to samemu a można z Pawłem.”

Giannis Papanikolaou

Raków Częstochowa

It’s nice to have someone professional like Mental Trainer Pawel Frelik to work with. Football starts from the head and you need the best guidance and calmness to show your maximal effort on the pitch. This is something that you can achieve working with the mental coach.

Kacper Trelowski

Raków Częstochowa

Uważam, że Trening Mentalny dla młodego zawodnika jest niezwykle istotny. Sesje z Tr. Frelikiem pomogły mi w podniesieniu poczucia własnej wartości oraz budowaniu swojej pewności siebie zarówno na boisku jak i w życiu prywatnym.

Patryk Lipski

Piast Gliwice

„Od najmłodszych lat pracowałem nad obszarami czysto piłkarskimi ale dzisiaj wiem, że to absolutnie by nie wystarczyło.

Igor Łasicki

Pogoń Szczecin

„Pracowałem nad swoim mentalem z Pawłem od Serie C, Serie B, Serie A i pracuję w Ekstraklasie. Ten facet zaraża wiarą, pozytywną energią i wiedzą. Wiele złych, nieskutecznych sposobów myślenia zamieniłem na efektywne, optymalne myślenie zarówno podczas treningów jak i meczów ligowych.”

Mikołaj Kwietniewski

Skra Częstochowa

„Trener Frelik jest naprawdę dobry w rozbudzaniu wiary w samego siebie. Mega przekonujący i motywujący do pracy nad sobą.”

Adam Frączczak

Korona Kielce

„Powiem krótko – fachowa pomoc, niesamowita inspiracja na szczeblu zawodowym i prywatnym.”

Przemysław Mystkowski

Jagiellonia Białystok

Dzięki Trenerowi Frelikowi na nowo potrafiłem uwierzyć w swoje umiejętności.  Z każdym treningiem zdaję sobie sprawę, że głowa jest jednym z kluczowych elementów w piłce.

Błażej Augustyn

Jagiellonia Białystok

„Trening mentalny ukierunkowany na piłkę,  konkretne sytuacje treningowe i meczowe. Współpraca z Pawłem to zupełnie inna bajka niż w gabinecie psychologa ogólnego. Każda sesja to bardzo korzystne wsparcie i wartościowe uzupełnienie treningu piłkarskiego”.

Seweryn Kiełpin

Motor Lublin

„W zawodzie piłkarza bywają momenty krytyczne a Paweł Frelik potrafi szybko pomóc znaleść rozwiązanie, na które samemu ciężko wpaść. Konkretne strategie sposobu myślenia z nim wypracowane są bardzo pożyteczne w sytuacjach meczowych.”

Rafał Figiel

GKS Katowice

„Gość z ogromną wiedzą w swoim zawodzie i jeszcze większym sercem. Bardzo go Cenie za to jakim jest człowiekiem i trenerem mentalnym ponieważ cechuje go duży profesjonalizm. Z biegiem czasu wiem, ze rozpoczęcie współpracy z Pawłem było strzałem w dziesiątkę.”

Emil Drozdowicz

Wisła Puławy

„Zdecydowanie szybciej można Pawłem wypracować optymalny sposób myślenia w danej trudnej sytuacji niż samemu bić się z myślami.”

Krzysztof Wołkowicz

GKS Tychy

Z Trenerem Frelikiem spotkałem się w momencie gdy myślałem ze moja forma jest dobra i nie potrzebuje takich sesji , jednak już po pierwszym spotkaniu moja głowa została otwarta na nowo i zacząłem wymagać od siebie dużo więcej a Trener Paweł pomógł mi to realizować . Każde kolejne spotkanie rozwinęło mnie jako człowieka i piłkarza.

Przemysław Banaszak

Górnik Łęczna

Podczas naszej pracy trener potrafił dotrzeć do mojej głowy, podobały mi się formy i treść jakimi dysponował trener podczas naszych sesji. Do osiągania celów potrzebne jest odpowiednie nastawienie a Trener Frelik ma do tego narzędzia.

Patryk Prange

Warta Poznań

Patryk Prange
Nigdy nie sądziłem, że tak wiele może zależeć od psychiki w świecie sportu. Dzięki sesją nie tylko udało mi się to zrozumieć ale i podnieść na wysoki poziom.

Patryk Czarnowski

Bruk-Bet Termalica Nieczecza

Już sama mowa ciała i nastawienie Trenera Frelika jest bardzo zaraźliwe. Dzięki tym treningom mentalnym nauczyłem się ,ze zawsze można zrobić coś lepiej, mocniej i więcej.

Filip Kozłowski

GKS Katowice

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do współpracy, ale po pierwszym spotkaniu wiedziałem że to jest to. Trener ma niesamowite podejście do zawodnika i do przypisanej do niego pozycji. Słowa które trener powtarzał na sesjach często grały mi w głowie podczas meczu i były niezwykle istotne. Polecam każdemu!!