Karol Linetty

Serie A / Torino

Paweł Frelik jednym spotkaniem potrafi wiele ułatwić w sposobie myślenia przez całe 90 minut meczu. Byłem zaskoczony, że świadome myślenie może tak pomóc podczas grania w piłkę.”

Paweł Dawidowicz

Hellas Verona / Serie A

Praca z Pawłem gwarantuje zdecydowanie szybsze wyjście z „zakrętu” niż miałoby się to robić samemu a w piłce nożnej czas ma ogromne znaczenie.”

Arkadiusz Reca

Spezia Calcio / Serie A

„Jestem młody ale czas leci więc cieszę się że już w takim wieku mogę zwiększać swoją jakość i rozwijać się poprzez rozmowy i ćwiczenia z Pawłem to naprawdę działa.”

Rafał Gikiewicz

FC Augsburg / 1. Bundesliga

„Konkretne mechanizmy, mocne przykłady, anegdoty, metafory – te i inne rzeczy utwierdziły mnie podczas współpracy z Pawłem, że kilka strategii myślenia miałem dobrych a kilka elementów trzeba dodać aby zwiększyć swoją efektywność i realizować wysokie cele.”

Przemysław Frankowski

RC Lens / Ligue 1

„Wiem, że to człowiek z którym można zrealizować największe marzenia sportowe. Warto mu w pełni zaufać. Dzięki stosowaniu się do jego metod można wiele osiągnąć.”

Damian Szymański

AEK Ateny / Superlague Ellada

„Świadoma praca nad mentalnością jest bardzo istotna a stosowanie się do metod Pawła przynosi efekty.”

David Tijanić

Goeztepe / Turkish Super Lig

Na początku nie wierzyłem w trening mentalny ze specjalistą ponieważ byłem przekonany o swojej samowystarczalności. Byłem zaskoczony jak szybko Trener Frelik do mnie trafia i zrozumiałem dlaczego jest ceniony w swoim zawodzie.

Thiago Cionek

Reggina / Serie B

„Zwiększony wewnętrzny spokój, zwiększona jakość koncentracji, skuteczniejsze krycie – to tylko kilka z wielu korzyści naszej współpracy.”

Marcin Kamiński

FC Schalke 04 / 2. Bundesliga

„Trening mentalny był dla mnie wielka tajemnicą. Zdecydowałem się spróbować ponieważ piłkarze współpracujący z Pawłem polecali mi go. Wewnętrznie czuję zdecydowany progres co w wielu momentach przekłada się konkretne korzyści podczas meczu.”

Jarosław Jach

Crystal Palace/Premier League

Paweł Frelik to trener mentalny, który do każdego podchodzi indywidualnie. Metody okazały się skuteczne i pozwoliły wznieść na nowy poziom moją koncentrację oraz opanowanie na boisku.

Jose Kante

Kairat Almaty / Kazachstan

„I feel power and more confidence every time when I training with Pawel. He knows very good what to say every week when we speak. Some people don’t like to receive help from another, but in my opinion, professional football players ( all professional sports people in general ) we have to work with our psychology often,

Konrad Michalak

Konyaspor /Turkish  Süper Lig

„Poprzez stosowanie metod treningu mentalnego wychodząc na boisko można odstawić wszystkie problemy, które męczą i zdecydowanie zwiększyć swoją efektywność.”

Mariusz Stępiński

Aris Limassol/Protathlima Cyta

„Metody Pawła Frelika mega mi odpowiadają i trafiają do mnie w 100% a najważniejsze, że podnoszą moją jakość  piłkarską,  dlatego że wykorzystuję w większym stopniu swój potencjał piłkarski.”

Dawid Kownacki

Fortuna Dusseldorf / 2. Bundesliga

„Jestem młody ale czas leci więc cieszę się że już w takim wieku mogę zwiększać swoją jakość i rozwijać się poprzez rozmowy i ćwiczenia z Pawłem to naprawdę działa.”

Jakub Łabojko

Brescia / Serie B

„Trzy lata temu nie znałem pojęcia treningu mentalnego. Dzięki indywidualnym sesjom z Trenerem Pawłem Frelikiem zrozumiałem jak kluczowa w piłce jest praca nad sferą mentalną oraz jakie ogromne drzemią we mnie rezerwy.”

Ruslan Babenko

Olimpik Donieck / Premier Liha

Pawła Frelika poznałem grając w Rakowie … po pierwszej z nim lekcji stwierdziłem, że to topowy zawodowiec!  Zawsze wyszukał rozwiązania na moje problemy odpowiednimi słowami i przykładami, bardzo łatwo się z nim komunikuje, dodaje motywacji i wiary w umiejętności!

Radosław Majewski

Western Sydney Wanderers

Paweł Frelik pozwalał mi oczyścić głowę od pewnych spraw, żeby nie myśleć o tym, na co się nie ma wpływu, nie zastanawiać się, co się może wydarzyć. Byli w Anglii trenerzy mentalni, ale miałem w sobie tyle emocji, że łatwiej mi je było przekazywać po polsku. Dlatego mój trener przylatywał do Anglii.

Tomislav Bozic

Slaven Belupo / 1.HNL

„Byłem pozytywnie zaskoczony pierwszą sesją. W dalszej współpracy najbardziej cenię sobie wypracowane metody koncentracji, niezależnie od zmęczenia, przeciwnika czy wyniku ma odpowiednie procedury poprzez co jestem skuteczniejszy w swoich zadaniach.”