Arkadiusz Moryto

Łomża Vive Kielce

Do tej pory wydawało mi się, że w mojej głowie poukładane jest wszystko tak jak powinno. Jednak już po pierwszej sesji z Pawłem zrozumiałem, że jest jeszcze wiele aspektów, które można poprawić. Otworzyłem się na jego podpowiedzi i rozwiązania co dało bardzo szybkie efekty.

Marcin Lijewski

Vice Mistrz Świata / I Trener Górnika Zabrze

Zanim poznałem Pawła wydawało mi się ze dużo wiem na temat pracy w zespole, prowadzenia zespołu, samoorganizacji i samodyscypliny…tak na prawdę to on otworzył mi oczy na wiele spraw. Dzięki czemu dzisiaj jestem lepszym trenerem i człowiekiem.

Piotr Papaj

Wybrzeże Gdańsk

Wystarczyło pierwsze spotkanie z Pawłem, żebym zupełnie zmienił spojrzenie na siebie, świat i piłkę ręczna. Stałem się zdecydowanie lepszym zawodnikiem i człowiekiem. Zagrałem najlepszy sezon w życiu i spełniłem marzenie o Reprezentacji Polski. Ale Paweł pomógł mi nie tylko w momencie kiedy

Krzysztof Komarzewski

Wisła Płock

Fizycznie czuję sie bardzo dobrze na boisku ale wiedziałem że czegoś mi brakuję i nie mogę dać z siebie wszystkiego ponieważ blokuje mnie sfera mentalna. Współpraca z Trenerem Pawłem pomaga mi przede wszystkim zmienić błędne myślenie i budować pewność siebie.

Mateusz Wróbel

Wybrzeże Gdańsk

W trakcie swojej kariery miałem słabsze momenty. Współpraca z pawlem pokazała mi jak w bardzo krótkim czasie mozna zmienić myślenie i podejście do pewnych spraw, mozna uzyskać natychmiastowe efekty.

Łukasz Rogulski

Azoty Puławy

Dzięki sesjom spojrzałem na niektóre sytuacje boiskowe w zupełnie inny sposób. Nauczyłem się jak moja moja rola powinna wpływać na moje emocje i reakcje. Zaufałem w to, że wiele można osiągnąć poprzez rozmowę i analizę.