Sukces w sporcie jest wypadkową wielu czynników, spośród których wyróżnić należy talent, ciężką pracę, motywację, zaangażowanie i silną psychikę. Szczególnie sfera mentalna ma ogromne znaczenie w kontekście wykorzystania przez sportowca jego możliwości i wejścia na jeszcze wyższy poziom. Jako doświadczony trener mentalny doskonale wiem, jak pracować z piłkarzami oraz sportowcami uprawiającymi inne dyscypliny drużynowe. Swoją ofertę w zakresie stałej i okresowej współpracy pragnę polecić klubom sportowym, trenerom i zawodnikom z Torunia i okolic.

Od 2013 roku przeprowadziłem ponad 5000 sesji treningu mentalnego z zawodnikami występującymi zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i rywalizującymi na najwyższym szczeblu rozgrywek ligowych w Polsce i za granicą. Efektem mojej pracy jest ogromne doświadczenie i praktyczne umiejętności, które przekazuję współpracującym ze mną zawodnikom i członkom sztabu szkoleniowego. Prowadzone przeze mnie sesje treningowe oraz wykłady i szkolenia z zakresu treningu mentalnego pomagają wyczynowym sportowcom radzić sobie z presją, pokonywać bariery i ograniczenia rodzące się w sferze mentalnej oraz osiągać optymalny poziom motywacji, niezbędnej do osiągnięcia wyznaczonego celu.

W mojej ofercie adresowanej do toruńskich klubów i sportowców znajdują się, m.in.:

  • indywidualne oraz grupowe treningi dla zawodników i kadry trenerskiej,
  • obserwacja drużyny w trakcie treningów i meczów,
  • obecność na obozach przygotowawczych,
  • trening mentalny dla zawodników,
  • szkolenia otwarte, webinaria,
  • wykłady i mowy motywacyjne,

a także wiele innych usług i przedsięwzięć, w których trakcie wykorzystuję nabyte umiejętności oraz doświadczenie trenera mentalnego. Zapraszam do kontaktu!