Nawet jeśli jeszcze kilkanaście lat temu bagatelizowano rolę psychologii w wyczynowym sporcie, dziś bez wątpliwości wiadomo już, że na najwyższym poziomie osiągnięcie sukcesu bez właściwego przygotowania mentalnego jest praktycznie niemożliwe. Mając ten fakt na uwadze, gorąco zachęcam do skorzystania z moich usług wszystkich profesjonalnych sportowców oraz kluby i drużyny sportowe z Gdańska i okolic.

Trening mentalny – moja oferta

Jako doświadczony psycholog sportowy na przełomie ostatnich 5 lat przeprowadzałem ponad 5000 sesji treningu mentalnego, pracując z piłkarzami oraz przedstawicielami wielu innych dyscyplin sportowych z terenu całej Polski oraz zagranicy. Oferuję kompleksową obsługę klubów sportowych zarówno z najwyższego poziomu rozgrywkowego, jak i z niższych lig, prowadząc treningi indywidualne oraz grupowe, zarówno dla zawodników, jak i trenerów oraz pozostałych członków sztabu szkoleniowego.

Jestem doświadczonym mówcą motywacyjnym. W swojej karierze mam szereg wystąpień, zarówno przed kilkudziesięcioosobową, jak i kilkutysięczną publicznością. Nie ograniczam się wyłącznie do sportu zawodowego, przemawiając także w gronie przedsiębiorców i ludzi biznesu. Zaproś mnie na konferencję, szkolenie lub zorganizuj sesję treningu mentalnego z profesjonalnym trenerem i przekonaj się, jak wiele energii i potencjału drzemiącego w ludziach pozwala uwolnić odpowiednio zaprojektowana mowa motywacyjna.

Psychologia sportu – wykłady

Jako wykładowca Szkoły Trenerów PZPN na kursach UEFA PRO, zapraszam także do skorzystania z mojej oferty wykładów w zakresie psychologii sportu na konferencjach, panelach szkoleniowych lub przy okazji organizacji imprez sportowych na terenie Gdańska i okolic. Jestem przekonany, że moje doświadczenie, charyzma i umiejętności będą stanowiły wartość dodaną do każdego przedsięwzięcia, jednocześnie stanowiąc dla młodych i nieco starszych sportowców wartościowy bodziec do dalszego, jeszcze lepszego rozwoju.