Silna sfera mentalna to podstawa sukcesu w każdej dziedzinie życia – także w sporcie zawodowym. Umiejętność radzenia sobie z presją, która nierzadko paraliżuje nawet najbardziej doświadczonych zawodników, odnalezienie motywacji do ciężkiej pracy na treningach, właściwe reagowanie w sytuacjach kryzysowych – trening mentalny w piłce nożnej i wielu innych dyscyplinach sportu wyczynowego odgrywa obecnie równie istotną rolę co przygotowanie motoryczne i dyscyplina taktyczna. Jako doświadczony psycholog sportowy mający na koncie tysiące sesji treningu mentalnego z zawodnikami, drużynami i trenerami z najwyższego poziomu rozgrywkowego – zarówno w Polsce, jak i za granicą, jestem przekonany, że moje usługi, adresowane do klubów sportowych oraz sportowców indywidualnych z Bydgoszczy i okolic, pozwolą osiągnąć jeszcze wyższy poziom odporności mentalnej, a co za tym idzie – znacznie poprawiać wyniki sportowe, przełamując kolejne bariery i lęki, tak często rodzące się w głowie sportowca.

Psychologia sportu – moja oferta

Zapraszam do skorzystania z moich profesjonalnych usług w zakresie szkoleń, wykładów, treningów mentalnych i mów motywacyjnych. Klubom i sportowcom reprezentującym Bydgoszcz, pragnę zaoferować:

  • stałą współpracę w zakresie treningów mentalnych (indywidualnie oraz grupowo),
  • zajęcia z zakresu psychologii sportu dla trenerów i członków sztabu szkoleniowego,
  • obserwację treningów i meczów pod kątem zaangażowania, motywacji, umiejętności radzenia sobie z presją oraz oceny wielu innych aspektów stanowiących o psychice sportowca.

Psycholog sportowy – dlaczego jest Ci potrzebny

o czasu pierwszego kontaktu z psychologiem sportowym, spora część zawodników nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele na boisku, bieżni, korcie czy ringu zależy od właściwego przygotowania mentalnego. Jeśli:

  • czujesz, że przerasta Cię presja wyniku,
  • brakuje Ci bodźców, by z jeszcze większym zaangażowaniem pracować na treningach,
  • nie wiesz, jak udowodnić trenerowi swoje umiejętności,
  • masz problemy z brakiem motywacji lub nadmierną motywacją w trakcie meczu,
  • pozwalasz, by na boisku emocje brały górę nad rozsądkiem.

Skontaktuj się ze mną! Wspólnie znajdziemy podstawę problemu i wypracujemy optymalne metody radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach.