Paweł Frelik: trener mentalny

Od 2013 r. zrealizował ponad 11.000 indywidualnych sesji treningu mentalnego.

Jako trener przygotowania mentalnego i członek sztabu szkoleniowego współpracował/-cuje w piłce nożnej na poziomie Reprezentacji, Ekstraklasy, I i II ligi oraz Superligi w piłce ręcznej.

Sukcesy jako trener mentalny-członek sztabu:

Współpracował i współpracuje z piłkarzami grającymi w zachodnich ligach:

W latach 2016-2020 jako coach sportowy poprowadził ponad 400 treningów mentalnych w języku angielskim dla zawodników z takich krajów jak:

Ze względu na duże zapotrzebowanie sportowców na trening mentalny Pawła Frelika oraz bardzo silne przekonania do skuteczności jego metod, realizuje również prywatne indywidualne sesje treningu mentalnego dla sportowców i trenerów.
Jest żonaty i bardzo mocno zaangażowany w wychowanie trzech synów: Mateusza, Ksawerego i Kajetana.

 

Trener mentalny, który pracuje z najlepszymi

Wykłada cyklicznie w Szkole Trenerów PZPN na kursach UEFA PRO (najwyższy poziom licencji trenerskiej) oraz podczas międzynarodowych konferencji dotyczących futbolu. Prowadził mowy motywacyjne dla gremium liczącego 1200, 800 oraz 400 osób. Napisał teksty do 10 audiobooków sportowych oraz jest współautorem takich audiobooków jak: „Motywacja przed meczem” „Artur Boruc radzi”, „Co masz w głowie to masz w mięśniach”. Wypowiada się w mediach: Canal+, Polsat News, TVN i TVN24, TVP Sport, Eurosport, Przegląd Sportowy i Wirtualna Polska.